Asansörlü Nakliyat

ASANSÖRLÜ GÜVENLİ NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ


Nakliyat Şirketi sistemlerini İstanbul’ta ilk uygulayan firmalardan olmanın gururuyla Asansörlü Nakliyat Araçlarımız sayesinde eşyalarınızı hızlı ve güvenli taşıma imkanı sunmaktayız.

Asansör sistemi ile taşımanın işleyişi taşınacak yerin firmamız elemanı tarafından keşif yapılarak binanın asansör kullanımına müsait olup olmadığına karar verme ile başlar. Bu doğrultuda bina durumu uygun ise asansör kurulumu yapılır. 15 kata kadar uzanan asansörümüzle profesyonel asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Dışarıdan balkonunuz veya pencerenize uzatılan raylı sistem ev içinde bulunan personelimiz tarafından paketlemesi yapılmış olan eşyaların taşınması ile evden eve nakliyat işleminiz başlar. Nakliyat Şirketi sistemi ile yapacağınız taşınma bina merdiveni ile yapacağınız taşınmaya göre çok daha güvenli ve hızlıdır. Merdiven veya bina asansörü ile yapılan taşımacılıktaki sürtünme, çizilme, kırılma gibi riskleri ortadan kaldırır.

Dolap, mobilya, cam eşyalar gibi çeşitli parça eşyalarınızın nasıl taşınacağını bilmiyorsanız bu işlerinizi nakliyat stresi yaşamadan çözmenizin çok kolay olduğunu söyleyebiliriz. Nakliyat Şirketi sayesinde evden eve, ofisten ofise her türlü farklı mekanlarınıza eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınır. Taşıma işlerinizde teknolojinin her türlü imkanlarından faydalanan Evyap Evden Eve Nakliyat asansörlü nakliyat sistemini de kullanarak verdiği hizmetlere tüm hızıyla devam etmektedir. Binanızın Nakliyat Şirketi için en uygun yer belirlendikten sonra farklı bir araç üzerinde gelen asansörümüz binanızın en uygun bölgesine yerleştirilir ve taşıma işlemlerine hızla devam edilir. Yüksek katlar için büyük bir çözüm ortağı olan asansör sistemi eşyalarınızın da sağlığı açısından güvenilir ve hızlı nakliyat hizmeti sağlar. Fakat evden eve nakliyat hizmetinde her bina için uygun olmayan bu sistem sadece gerekli önlemler alındıktan sonra kullanılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir