İstanbul Adana Evden Eve Nakliyat

Parça Eşya Nakliye

İstanbul Adana Evden Eve Nakliyat

İstanbul Adana arası evden eve nakliyat işleminiz olduğunda bizi aramanız veya mail göndermeniz yeterlidir. Firmamızla iletişime geçmenizle beraber en kısa sürede eşyalarınızın tespiti yapılarak en doğru fiyat ve çalışma programı oluşturulmaktadır.

İstanbul ve Adana illerimiz arası yaklaşık 1.000 km mesafe olduğundan eşyalarınızın zamanında ve sorunsuz gerçekleştirilmesi için gerekli tüm ekip ve ekipmanlar taşıma günü hazır hale getirilir. Tüm eşyalarınız tarafımızca paketlenmekte ve araca yüklenmektedir. Belirtilen zaman diliminde Adana’ya ulaşan ekibimiz eşyalarınızın yeni eve taşınması ve mobilyalarınızın montajını yaparak evinizi kullanır hale getirmektedirler.

Nakliyat sektöründe her 10 tüketiciden 9′unun yaşamış olduğu sıkıntıları yaşamamak adına tercih yapacağınız firmanın kurumsallığına dikkat ediniz. Özellikle şehirler arası taşımaların büyük çoğunluğu komisyon karşılığında farklı firmalara taşıtılmaktadır. Bunun da en temel nedeni maalesef ki sektörde herhangi bir denetimin olmamasından kaynaklı gayesi sadece para kazanmak olan kötü niyetli insanların sektörde var oluşundan kaynaklanmaktadır. Taşıma işleminizi gerçekleştireceğiniz firma ile mutlaka sözleşme yapınız ve firmadan referans isteyerek kaliteli ve profesyonel olduğuna emin olun.

Sizde İstanbul’dan Adana’ya taşınırken kurumsal referansları olan ve profesyonel taşıma hizmeti sunan kurumsal bir nakliye şirketi arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0532 472 05 90 nolu çağrı merkezimizi 7/24 arayabilir, bilgi ve fiyat için info@evyapnakliyat.com mail gönderebilirsiniz.

Bir diğer Evden Eve Nakliyat hizmetimiz olan Çeşme Parça Eşya Taşıma sayfamızı inceleyebilirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir