Ofis Taşıma Firması

Bebek Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma Firması taşımacılık hizmetlerine başlayan Evyap ailesi, ilk olarak ev taşımacılığı ile adını tüm İstanbul’a duyurmuştu. İlerleyen zamanlarda kurumsal taşımacılık hizmetlerine yönelen firmamız yılların geçmesi ile ve ülkede oluşan kalkınma ile yeni küllerin, iş sahalarının açılması ile ofis taşımacılığı hizmetine yönelmiştir. 1970 yılından tam olarak oturtulan sistem Ofis Taşıma Firması ile hizmet sektörüne atılan firmamız günümüze kadar Türkiye’de ve Dünyada tanınan binlerce firma ile ortaklaşa taşımacılık hizmetleri sunmuştur. Kurumsal müşteri potansiyeli geniş olan nadir nakliyat şirketlerinden biri haline gelen firmamız Ofis Taşıma Firması günümüzde hiç zorluk çekmeden müşterilerin gözü kapalı olarak ofislerini, iş yerlerini, depolarını ve fabrikalarını taşıtır hale gelmişlerdir. Bu eser elbette geçmişten bu yana kurumsal taşımacılık hizmetlerine başlamadan önce de olmak üzere müşteri memnuniyetine dayanan iş anlayışı sayesinde olmuştur.

ofis taşımacılığı

Evyap ofis taşımacılığı, 1975 yıllarında diğer sektörlerde olduğu gibi az olan rakipler ile hizmet devam etmiştir. Fakat günümüzde diğer taşıma alanları dâhil olmak üzere yoğun bir rekabet söz konusu olmuştur. Bu yüzden firmamız da bu rekabetten üstün çıkmak için teknolojinin de vermiş olduğu imkanları geçmişten beri edindiği vizyon ve misyon anlayışı ile birleştirerek hizmetlerine devam etmiştir.

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde firmamız her zaman profesyonelce hareket etmektedir. Bu hareketi sağlayan profesyonel elemanları ve geniş araç filosu ile sürekli olarak geliştirmektedir. Firmamız İstanbul’da gelişen hizmet anlayışını artık tüm ülkeye taşımaya karar vermişti. Ve 1990’lı yıllardan itibaren İzmir, Ankara, Bursa, Manisa gibi bölgelerde de şubeler açarak hizmetinin sınırlarını genişletmiştir.

Evyap nakliyat ile yapılan tüm ofis taşımacılığı hizmetleri başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bunu nasıl anlarım diyorsanız? Tek yapmanız gereken firmamızın referanslar listesini takip edebilirsiniz. Ofis taşımacılığı hizmetlerinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir