Parça Eşya Nakliye

Parça Eşya Nakliye

Parça Eşya Taşıma Nakliyesi

Parça eşya nakliyesi hizmeti ile firmamız Evyap sizlere az eşya taşımalarınız da uygun nakliye ücretleri ile yardımcı olmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına parça eşya taşıma hizmetleri sunan şirketimiz garantili ve sigortalı taşıma işlemi ile eşyalarınızı %100 güvence altına almaktadır. Eşyalarınızı firmamıza teslim ederken gözünüz arkada kalmasın.

Gerek şehir içi ve gerekse şehirler arası az miktarda olan parça eşya yüklerinizi adresten alıp adrese teslim etmekteyiz. Bu anlamda sayısız müşterimizin taşıma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Parça Eşya Taşımada Kampanya ve Haberler

1- 1 hafta öncesinden yapılan erken rezervasyonlarda %10 İndirim uygulanmaktadır.

2- Her hafta İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya arası servislerimiz vardır.

Sizlerde daha ekonomik fiyatlara parça eşya nakliye hizmet almak için bizi arayın. Türkiye’nin her yerine hizmetimiz vardır.

PARÇA EŞYA TAŞIMA ŞİRKETİ

Yurdumuzun 81 il ve ilçesine parça eşya nakliyesi hizmetimiz vardır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, sizler için bir nakliye aracımız mutlaka vardır. Paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri itinalı bir şekilde yapılarak sizleri bu zorlu ve sıkıntılı süreçte yalnız bırakmamaktayız. Bir telefon kadar yakın olduğumuzu hatırlatmak isteriz. İster mail göndererek, isterseniz telefon numaralarımızdan arayarak taşıma hizmetlerimiz için bilgi ve fiyat alabilirsiniz…

Yoğun olarak parça eşya taşımacılığı hizmet verdiğimiz illerimiz;

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Muğla, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Edirne, Tekirdağ, Eskişehir, Yalova, Konya, Kayseri, Samsun, Trabzon, Rize, Adapazarı, Isparta, Denizli, Sivas, Mersin, Gaziantep, Diyarbakır, Şanlıurfa, Malatya…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir