Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Nakliye

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Firmamız az miktardaki eşyalarınızı bulunduğunuz şehirden istediğiniz şehre taşımasını gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin her yerinde temsilcilikleri bulunan firmamız Edirne’den Kars’a, İstanbul’dan İzmir’e, Konya’da Ankara’ya kısaca her noktaya şehirlerarası Nakliyat Firmaları hizmeti vermektedir.

Parça Eşya Taşıma hizmetinden yararlanmak için ne yapılmalı?

Öncelikle taşınılacak eşyalarınızın bir listesini çıkarmanızı öneririz. Çünkü fiyatlandırmada eşya miktarı en önemli bir kriterdir. Taşıma gününüzden 1 hafta öncesinden bizimle iletişime geçerek eşyalarınızın teslim alınacağı il ve ilçeyi, eşyalarınızın detaylı bir listesini ve şehirlerarası nakliyat eşyaların taşınılacağı katları (asansör olup-olmadığı) ve eşyalarınızın teslim edileceği il veya ilçeyi belirtmeniz durumunda müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere fiyatlandırma yaparak yardımcı olacaklardır.

Parça Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz A’dan Z’ye olup her türlü paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri, yükleme ve boşaltma, varış adresinde eşyalarınızın yerleştirilmesi şeklinde olmaktadır. Normal bir ev taşıma işleminden farksız tüm hizmetler verilmektedir.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmetimizi çevrenizdeki insanlarında faydalanmasını istiyorsanız aşağıdaki Sosyal Ağlar üzerinden paylaşımda bulunabilirsiniz.

Daha kapsamlı bilgi için parça eşya taşıma hizmetleri için hazırladığımız www.evyapnakliyat.com web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder, Hasarsız ve Sorunsuz bir Taşıma Dileriz…

Bir diğer Evden Eve Nakliyat hizmetimiz olan Karşıyaka Evden Eve Nakliyat sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir